Pędzle do golenia HJM od Muhle

kolekcja muhle hjm pędzle do goleniaTanie wcale nie oznacza słabej jakości, szczególnie jeśli dany produkt jest sygnowany przez dobrą markę, która nie chce przez wyrób słabych produktów zepsuć sobie renomy.

Biorąc to pod uwagę, postanowiłem bliżej przyjrzeć się pędzlom do golenia HJM od Muhle.
Pierwszą sprawą która rzuca się w oczy to cena – pędzle HJM są nieporównywalnie tańsze od innych pędzli firmy Muhle. Po części wynika to z zastosowania tańszego włosia – czyli włosia z dzika, lecz dostępne są również modele z włosiem borsuka – w równie przystępnej cenie, oraz z włosiem syntetycznym, dla wegan, wegetarian i wszystkich pozostałych.

Firma Muhle wyszła na przeciw oczekiwaniom tych mężczyzn, którzy nie potrzebują posiadać w swojej łazience ekskluzywnego pędzla do golenia, a jednak chcą mieć pewność, że będzie to produkt funkcjonalny, o dobrych parametrach i trwały.

Takie właśnie są pędzle HJM, wyróżnia je niska cena, mnogość modeli, a także różne materiały wykorzystane do produkcji rączek. Rączki wykonane z drewna naturalnego (jesion, sosna) lub tworzywa sztucznego, są miłe dla oka i nie ślizgają się w dłoni. Do wyboru są pędzle do golenia w różnych rozmiarach.

hjm pędzel włosie dzika drewnoCeny w zależności od rodzaju włosia i materiału z której została wykonana rączka wahają się od 30 do 90 zł (najdroższa opcja z włosiem borsuka). Pędzle HJM doskonale nadają się również dla początkujących, rozpoczynających swoją drogę w goleniu tradycyjnym. Zamiast na start kupować produkt za 200 zł – można nabyć ekwiwalent za trzydzieści kilka złotych i sprawdzić czy golenie na mokro to na pewno coś dla nas.

Na uwagę zasługują pędzle HJM w rozmiarze podróżnym, z rączką z drewna, do wyboru sosna, jesion i drewno barwione o czerwonawym odcieniu. Poręczne, o gęstym włosiu dzika, doskonale masują skórę twarzy podczas nakładania piany. Estetycznie wykonane, posiadają metalowy pierścień, a drewno wykorzystane do wytworzenia rączki zostało zabezpieczone przed przedostawaniem się wilgoci.

Warto rozważyć zakup pędzla do golenia z kolekcji HJM firmy Muhle zanim decyzja padnie na kosztowniejszy produkt.

Więcej na temat wyboru pędzla do golenia we wpisie JAKI PĘDZEL DO GOLENIA WYBRAĆ?
Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Muhle.

3 komentarze

 • Jacob

  Jestem od kilku dni posiadaczem pędzla HJM z dzika (takiego jak na zdjęciu, tylko że czerwonego) . Na razie jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie po dłuższym czasie używania. Cena była rewelacyjna. Podobają mi się też pędzle Muhle z włosiem borsuka Vivo, ale trochę odstrasza mnie cena 😉

 • Kamil

  A słyszeliście o kosmetykach wegańskich?

 • BruceHiels

  Press the „Download Now” button to download Recovery Toolbox for RAR Full Version Serial Keys Latest.
  The whole process will just take a few seconds.

  Recover important files from unusable and damaged RAR archives, with the assistance of this user-friendly, wizard-based application

  Mirror Link —> https://downloadcrackfree.com/crack?s=recovery-toolbox-for-rar&id=105628

  · Build: 3.0.0.0
  · Release date: Jun 28th 2018
  · Company: Recovery ToolBox
  · Downloads: 25305
  · Download type: safety (no torrent/no viruses)
  · Status: clean (as of last analysis)
  · File size: unknown
  · Price: no cost
  · Special requirements: no
  · Systems: Win All
  · User rating:

  Tags cloud:
  recovery toolbox for rar licence keys, recovery toolbox for rar crack and keygen free download, recovery toolbox for rar license crack, recovery toolbox for rar update crack, recovery toolbox for rar crack keygen for windows, recovery toolbox for rar serial code, recovery toolbox for rar cracked latest, recovery toolbox for rar license, recovery toolbox for rar keygen serial, recovery toolbox for rar serial code

  Popular software: https://downloadcrackfree.com

  Twój komentarz oczekuje na moderację

dodaj komentarz

*